Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५५७,५६९
संक्रमित
१२,३९७,९५९
निको भएका
७,२२७,११२
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३५
संक्रमित
१६६४९
निको भएका
८०११

धुर्कोट गाँउपालिकाद्वारा ५११ विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण१८ पुस, गुल्मी – गुल्मीको धुर्कोट गाँउपालिकाले ५११ जना विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरेको छ । गाँउपालिका भित्र अध्ययन गर्ने गरिब तथा विपन्न घर परिवारका ५११ जना विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरिएको वडा नम्वर ४ का वडा अध्यक्ष मान बहादुर कुँवरले बताए ।

गाँउपालिकाको निति तथा कार्यक्रम अन्तर्गत न्यानो कपडा प्रदान गरिएको धुर्कोट गाँउ पालिकाका अध्यक्ष भुपाल पोख्रेल जानकारी दिएका छन् । न्यानो कपडा वितरणका लागि गाँउपालिकाकाले २ लाख ५० हजार रकम विनियोजन समेत गरेको थियो ।

पछिल्लो समय चिसो बढ्दै जान थालेपछि विद्यालयमा विद्यार्थीको सड्ख्या कमी हुँदै जान थालेपछि उनिहरु पढाईबाट वञ्चित नहुन् भनेर न्यानो कपडा वितरण गरिएको गाँउपालिकाकले जनाएको छ । यता विद्यार्थीहरु पनि न्यानो कपडा पाँउदा हर्षीत भएका छन् ।

खड्का सल्लेरी खबरका ५ नम्बर प्रदेश सम्बाददाता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्